„Én tavaly nagyon meg voltam elégedve Attila munkájával, így idén is őt hívtam. Tavaly prémium tisztítást csinált és idén valóban, ahogy ígérte elegendő volt az alap tisztítás. A kültéri egységnél a hiányzó szigetelést is megcsinálta. Köszönöm szépen.”
Andrea – 3 split klíma tisztítása fertőtlenítéssel
2021. május 17. – 3. kerület