„Nagyon elégedett vagyok a bio-klíma munkájával. Tavaly nagyon alapos munkát végeztek, így idén is őket hívtam. Most sem csalódtam. Csak ajánlani tudom őket.”

Péter – 2 split klíma prémium tisztítása fertőtlenítéssel
82021. május 12. – 11. kerület

Leave a Reply

Share