„Nagyon köszönöm az igazán körültekintő munkát! A szakember kesztyűben és maszkban dolgozott. ÉS,…. nem hagyott piszkot maga után! Prémium tisztítást kértem és a szerelő sokkal alaposabb munkát végzett, mint a korábbi szerelők. Nem csak a szűrőt vette ki és mosta le. Csak ajánlani tudom Mindenkinek!”
Ildikó – 5 split klíma tisztítása fertőtlenítéssel
2020. április 14. – 2. kerület