„Én már három éve csak a bio-klímával tisztíttatom a klímáimat. Nagyon elégedett vagyok. Az különösen tetszik, hogy felhívnak telefonon tavasszal és emlékeztetnek, hogy ki kell takarítani a klímákat. Köszönöm.”
Ildikó – 3 split klíma tisztítása fertőtlenítéssel
2022. május 20. – 3. kerület