„Nagyon elégedettek vagyunk a szolgáltatással. Kellemetlen szag áradt a klímából, ami a tisztítás után teljesen megszünt, és most már kellemes a levegő, amit kifúj a klíma. A szerelő még lámpát szerelni is segített a férjemnek. Nagyon köszönjük. Jövőre is őket fogjuk hívni.”
Katalin – 1 split klíma prémium tisztítása fertőtlenítéssel
2020. július 03. – 14. kerület